شنبه 10 خرداد 1399

شرح خبر

کد صفحه: 22146
دسته خبر: شورا و شهرداری
تاریخ انتشار: 20 مهر 1397 14:46
سخنرانی استاندار البرز در نماز جمعه شهرجدید هشتگرد
1397/7/20

دكتر نجفي استاندار البرز در خطبه هاي نماز جمعه شهرجدید هشتگرد به ايفاد سخنراني پرداخت.

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهرجدید هشتگرد، دكتر نجفي استاندار البرز در نماز جمعه شهرجدید هشتگرد که باحضور مسئول عقيدتي ارتش جمهوري اسلامي، نماينده ولي فقيه در ارتش جمهوري اسلامي، نماينده مجلس، فرماندار ساوجبلاغ، مديران كل استان و شهرستان، شهردار، اعضاي شوراي اسلامي، مديرعامل شركت عمران و ساير مسئولين برگزار گردید، ضمن تسلیت فرا رسيدن ایام صفر ماه حزن و اندوه اهل بيت سلام الله عليهما و ابراز خوشنودي از حضور در اولین نماز جمعه برگزار شده در مصلی جدیدشهرجدید با ارائه گزارش مختصري از اقدامات صورت گرفته دولت در البرز بيان داشت: 3500 واحد صنعتی بزرگ و عمدتا موثر بعضاًبا اشتغال زایی چند هزار نفره در استان البرز مشغول به فعاليت مي باشند كه تعداد قابل توجهي از جوانان استان را مشغول به كار كرده اند.

دكتر نجفي با اشاره به بيانات حضرت حجت الاسلام والمسلمین خدیری امام جمعه شهرجدید هشتگرد در خطبه دوم ابراز داشت: در حال حاضر با پيگيري مسئولين شهرستاني و شهري پروژه قطار برقي گلشهر به شهرجديد از پيشرفت مناسبي برخوردار است كه در اين رابطه با همكاري دکتر بهمنی پیگیر تأمين اعتبارات مترو از دکتر نوبخت هستیم. دكتر نجفي در ادامه به اقدامات مؤثر و بزرگ صورت گرفته شده در شهر از جمله عملياتي شدن پروژه اتصال جاده طالقان به شهرجدید هشتگرد، تخصيص آب سد طالقان به شهر و بهره برداري از تصفیه خانه فاضلاب اشاره كرد.

دكتر نجفي درخصوص تصويب نام (مِهستان) براي شهرجديد تأكيد كرد: به جد پيگير اتمام تعيين نام شهر هستيم. تمامي امورات و اقدامات لازم جهت تصويب نام شهر "مِهستان" که به حق نام زيبايي است و زیبنده این شهر زيبا مي باشد، انجام شده و اين نام زيبا به هیئت دولت برای تصمیم نهایی ارسال شده است كه در اولین فرصت برای این شهر نامدار "مِهستان" را قطعی خواهیم کرد.

 

دكتر نجفي در انتها درخصوص خواسته به حق شهروندان درخصوص تنها بيمارستان شهر ابراز داشت: بلاتکلیفی بیمارستان بعداز دو دهه شایسته شهروندان فهيم اين شهر زيبا نیست و قطعاً در اينخصوص با وزیر بهداشت رایزنی خواهم کرد.

 

 

IMG_7857

 

IMG_7720

 

IMG_7725

 

IMG_7810

 

IMG_7838

 

IMG_7875

نظرات کاربران

نظرات کاربران
نام:
آدرس ایمیل:
متن پیام:

پیوندها

مناسبت اصلی

اوقات شرعی

    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :    

شهدا