یکشنبه 26 دی 1400

شرح خبر

کد صفحه: 22197
دسته خبر: شورا و شهرداری
تاریخ انتشار: 9 آبان 1397 11:1
شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهرجديد هشتگرد از تعامل و همكاري مجموعه اداره آب استان تقدير كردند
1397/8/9

شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهرجديد هشتگرد از تعامل و همكاري مجموعه اداره آب استان تقدير كردند.
به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي و شهرداري شهرجديد هشتگرد،شهردار،اعضاي شوراي اسلامي و مديران آبفاي شهرستان و شهرجديد با مهندس رضائى فر مديرعامل شركت آب و فاضلاب استان البرز ديدار و از تعامل مناسب و همكاري مهندس اميري مدير عامل شركت آب و فاضلاب شهرستان و مهندس آشوري رئيس آبفاى شهرجديد هشتگرد در خدمات رساني به شهروندان در تابستان امسال و همچنين طرح آبرساني از سد طالقان به شهرجديد هشتگرد تقدير كردند.
در اين ديدار كه مهندس اصغر آقائي شهردار و محمود پايكاري، دكتر حاتم سنجري و شمس الله ارمندئى اعضاي شوراي اسلامي حضور داشتند، ضمن تقدير از همكاري هاي صورت گرفته شده مديريت آبفا تأكيد كردند: بادرنظرگرفتن مشكلات زيرساختي گذشته شهر مانند لوله گذاری و حفاری هاي نامناسب و جنس نامرغوب لوله هاي كارگذاشته شده، شهروندان با مشكلات عديده اي از جمله تركيدگي لوله ها و قطعي آب دراينخصوص مواجهه هستند كه اميدواريم با همكاري، تلاش و اختصاص اعتبارات بيشتر مجموعه آبفا اين مشكلات كمتر شود.
مهندس رضایی فر مدير عامل آب و فاضلاب استان تأكيد كرد: تعاملات بسيار خوبي با مسئولين شهري شهرجديد هشتگرد صورت گرفته است و سعي مجموعه در رفع مشكلات شهروندي مي باشد.
وي عنوان كرد: درخصوص فاضلاب اقدامات بسياري انجام داده ایم و کارهاي بسياري نيز باقی مانده که با سرعت در حال رفع آنها هستیم.
ايشان اضافه كرد: بهره برداری از فاز اول تصفیه خانه یکی از اقدامات مهمي بود که برای جمعیت 50 هزار نفري شهر جديد هشتگرد پیش بینی شده بود كه درحال حاضر فاز دوم آن در حال انجام است و تا یکسال آینده فاز دوم هم وارد مدار خدمات رسانی خواهد شد و اين تصفيه خانه با ظرفیت دو برابري کار خواهد كرد.
در انتها مهندس رضايي فر از مجموعه شهرداری بابت بهره مندی از پسآب تصفيه خانه جهت آبیاری فضای سبز شهري تقدیر کرد.

 

IMG_8838

 

IMG_8834

 

IMG_8839

 

IMG_8841

 

IMG_8848

نظرات کاربران

نظرات کاربران
نام:
آدرس ایمیل:
متن پیام:

پیوندها

مناسبت اصلی

اوقات شرعی

    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :    

شهدا