دوشنبه 11 اسفند 1399

شرح خبر

کد صفحه: 19343
دسته خبر: شورا و شهرداری
تاریخ انتشار: 2 شهریور 1396 11:56
پنجمین دوره شورای اسلامی شهر جدید هشتگرد آغاز به کار کرد
1396/6/2
با اجرای مراسم تحلیف و ادای سوگند وفاداری اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی در حضور فرماندار، معاونین و مسئولین شهرستانی ، پنجمین دوره شورای اسلامی رسماً شروع به فعالیت نمود.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهر جدید هشتگرد، با اجرای مراسم تحلیف و ادای سوگند وفاداری اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی در حضور فرماندار، معاونین و مسئولین شهرستانی ، پنجمین دوره شورای اسلامی رسماً شروع به فعالیت نمود.

پس از مراسم تحلیف که در فرمانداری ساوجبلاغ برگزار شد، اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر جدید هشتگرد در اجرای تبصره ذیل ماده 71 قانون شوراها و در راستای جلوگیری از بروز وقفه در امور شهر و شهرداری با هدف تعیین سرپرست و نماینده شورا در شورای اسلامی شهرستان در حضور نماینده فرمانداری آقای زعیم تشکیل جلسه دادند.

در ادامه آقای علی گلرخی به عنوان نماینده شورای اسلامی شهر جدید هشتگرد در شورای اسلامی شهرستان، آقای دکتر حاتم سنجری با 5 رأی به عنوان رئیس شورای اسلامی، آقای محمود پایکاری به عنوان نایب رئیس شورا، آقای مرتضی کیهانی راد به عنوان منشی اول و آقای شمس اله ارمندئی به عنوان منشی دوم انتخاب شدند.

 

Photo _2017-08-24_12-01-03

 

IMG_0008

 

 

 

 

 

نظرات کاربران

نظرات کاربران
نام:
آدرس ایمیل:
متن پیام:

پیوندها

مناسبت اصلی

اوقات شرعی

    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :    

شهدا