دوشنبه 16 تیر 1399

شرح خبر

کد صفحه: 9716
دسته خبر: عمومی
تاریخ انتشار: 11 خرداد 1394 13:56
برگزاری جشن های ملی و مذهبی مانند جشن بزرگ نيمه شعبان جهت ایجاد شور و نشاط اجتماعی
1394/3/11
همزمان با فرارسیدن ماه مبارک شعبان و سالروز میلاد با سعادت حضرت حسین بن علی (ع) و حضرت ابوالفضل العباس (ع) و حضرت علی بن الحسین (ع)، مراسم جشن و شادی درشهرجديد هشتگرد

 

همزمان با فرارسیدن ماه مبارک شعبان و سالروز میلاد با سعادت حضرت حسین بن علی (ع) و  حضرت ابوالفضل العباس (ع) و حضرت علی بن الحسین (ع)، مراسم جشن و شادی با حضور اعضای شورای اسلامی، سرپرست شهردار، كارمندان شهرداري و جمع کثیری از شهروندان در روز شنبه 09/03/94 ساعت 18 در زمين چمن مصنوعي سالن پوریای ولی شهر جديد هشتگرد برگزار شد.

معاون فرهنگي – اجتماعي شهرداري شهر جديد هشتگرد گفت:  برگزاری هرچه بهتر و با شکوه‌تر  اين اعیاد را نشانه عشق و محبت شیعیان به امامان معصوم(ع) دانست و به برگزاری باشکوه آن تاکید کرد.

مجيد رحيمي نژاد اظهار داشت: همان طور که هر عزادار در مراسم عزاداری امامان معصوم تیری بر چشمان دشمنان به حساب می‌آیند هر لامپ روشن یک جشن نیز تیری بر چشمان دشمنان است.

 وي هدف از برگزاری جشن های ملی و مذهبی را جهت ایجاد  شور و نشاط اجتماعی مهم دانست و ابراز امیدواری کرد شهرداری تا پایان سال با برگزاری اینگونه مراسم ها در چند نوبت در راستای افزایش روح نشاط  در شهراقدام نماید.     

 در اين مراسم همراه با مداحي به مناسبت اعياد شعبانيه، اجراي دكتر اينالو (مجري)، با حضور هنرمند بزرگ تقليد صدا حسن ريوندي،‌ خواننده محمد سمير برگزار شد ومورد استقبال شهروندان قرار گرفت.

 رئيس شوراي اسلامي ضمن تبريك به مناسبت فرا رسيدن اعياد شعبانيه،  به مهمانان برنامه از جمله جناب آقاي عقبايي رئيس اداره ورزش جوانان، پرسنل نيروي انتظامي، اعضاي شوراي اسلامي، سرپرست شهرداري، معاونين شهردار و بانيان جشن بلاخص معاون فرهنگي- اجتماعي، شاه مرادي تهيه كننده برنامه، پرسنل فرهنگي- اجتماعي و كليه كساني كه تمهيدات لازم جهت برگزاري هر چه بهتر  اين برنامه را پيش بيني كردند تشكر  و قدر داني كرد.

پايكاري ايام مبارك شعبان و روز  ولادت با سعادت حضرت علي اكبر (ع) (روز جوان) و نيمه شعبان را تبريك و تهنيت گفت و اضافه كرد: بزرگترين عبادات در نزد خداي متعال انتظار فرج است. در مورد انتظار دو ديدگاه وجود دارد: عده اي بر اين معتقد هستند كه جامعه بايد مملو از گناه و فساد شود و اينقدر بايد مسائل منفي زياد شود كه امام زمان (عج ا..) ظهور كند كه اين ديدگاه خوبي نيست. دومين ديدگاه بر اين اعتقاد دارند كه مي گويند بايد تمهيدات لازم جهت ظهور آقا امام زمان را فراهم كنيم.

وي در ادامه صحبت هاي خود به  اجراي عدالت در حكومت امام علي (ع) اشاره داشت و افزود شعار عدالت و اجراي آن كاري بس دشوار است و در تمام اديان الهي بويژه در دين مقدس و تفكر شيعي اعتقاد به موعود داريم كه مردي خواهد آمد و دنيا را پر از عدل و داد خواهد كرد.

 

 سرپرست شهرداري شهر جديد هشتگرد در این مراسم اعياد شعبانيه و روز جوان و همچنين نيمه شعبان را تبريك و تهنيت گفت و از حضور مردم و تمام  همكاران در شهرداري و اعضاي شوراي اسلامي كه منجر به اجراي اين برنامه شدند تقدير و تشكر كرد.

ميبدي در صحبت هاي خويش اظهار داشت: همانطور كه در برنامه قبلي( همايش پياده روي خانوادگي) ذكر كردم ما براي آباداني شهر نيازمند مشاركت شهروندانمان هستيم  يك مشكل جدي در شهر داريم و آن كمبود آب هست. انشاءا.. با صبر و بردباري شما دوستان و همكاري مسئولان زيربط بزودي اين مشكل را رفع خواهيم كرد كه لازمه آن كمك شما شهروندان در مصرف آب است و در آخراز مردم  در خواست حضور در جشن نيمه شعبان را در روزهاي آينده را داشت .

 

 

Picture 071

 


Picture 019

 

IMG_7618_541x 361

 

IMG_7643_533x 356

 

Picture 033

 

Picture 049

 

Picture 066

 

Picture 068

نظرات کاربران

نظرات کاربران
نام:
آدرس ایمیل:
متن پیام:

پیوندها

مناسبت ها

اوقات شرعی

    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :