شنبه 10 خرداد 1399

شرح خبر

کد صفحه: 9702
دسته خبر: عمومی
تاریخ انتشار: 11 خرداد 1394 12:49
برگزاري پياده روي خانوادگي همزمان با فرا رسيدن اعياد شعبانيه و روز ولادت با سعادت امام حسين (ع) و روز پاسدار
1394/3/11
اولين همايش پياده روي خانوادگي با حضور سرپرست شهرداري شهر جديد هشتگرد، اعضاي شوراي اسلامي، نيروي انتظامي به همت معاونت فرهنگي- اجتماعي، روز جمعه مورخه 01/03/94، ساعت 8 صبح از ميدان مادر تا پارك گلستان با اجراي موسيقي سنتي توسط جناب آقاي ناصري هنرمند فرهنگي ساكن در شهر جديد هشتگرد و اجراي تك خواني

 

همزمان با فرا رسيدن اعياد شعبانيه و روز ولادت با سعادت امام حسين (ع)  و روز پاسدار،  اولين همايش پياده روي خانوادگي با حضور  سرپرست شهرداري شهر جديد هشتگرد، اعضاي شوراي اسلامي، نيروي انتظامي به همت معاونت فرهنگي- اجتماعي، روز جمعه مورخه 01/03/94، ساعت 8 صبح از ميدان مادر تا پارك گلستان با اجراي موسيقي سنتي توسط جناب آقاي ناصري هنرمند فرهنگي ساكن در شهر جديد هشتگرد و اجراي تك خواني گروه سرود تسنيم همراه با  قرعه كشي و اهداء جوايز ارزنده برگزار شد.

معاون فرهنگي- اجتماعي شهرداري شهر جديد هشتگرد با تبريك فرا رسيدن اعياد شعبانيه هدف از برگزاري اين برنامه با  شعار جامعه سالم عاري از اعتياد،  ايجاد نشاط و شادابي در بين شهروندان است.

مجيد رحيمي نژاد ادامه داد: سلامت جامعه در گرو تندرستي و روي آوردن به ورزش ‌و نگون‌بختي يك جامعه نيز در گرو گرايش جوانان به اعتياد مواد افيوني است.

 وي افزود: ما معتقديم نسل امروز مي‌تواند با تكيه بر آگاهي و بصيرت خود يك زندگي سالم و بدون دغدغه را تجربه كند كه اين سلامت متكي به پايبندي جوانان ما به ارزش‌ها و آرمانخواهي آنهاست.

 در ادامه برنامه : رئيس شوراي اسلامي ضمن تبريك به مناسبت ولادت امام حسين (ع) و روز بزرگداشت مقام پاسدار از حضور شهروندان عزيز، اعضاي شوراي اسلامي، معاونت فرهنگي – اجتماعي شهرداري شهر جديد هشتگرد،‌ پرسنل نيروي انتظامي، حوزه ي بسيج و كليه دوستاني كه در برگزاري اين برنامه زحمت كشيده بودند تقدير و تشكر كرد.

پايكاري اظهار داشت: امسال بحران كم آبي داريم، بنابراين از مردم در خواست صرفه جويي در مصرف آب را داريم و ادامه داد: ما در رابطه با بحران آب در تلاش هستيم و در حال حاضر 3 -4 حلقه چاه در حال زدن است و به محض آماده شدن وارد مدار شبكه خواهد شد و لازم به ذكر است  عزيزانمان در شركت آب و فاضلاب و فرماندار شهر و همه عوامل در حال همكاري به جهت رفع مشكل كم آبي هستند.

در پايان  پايكاري از استاد باكيده كارگردان عزيز ساكن در شهر جديد هشتگرد، سركار خانم رحمانيان از هنرمندان بزرگ شهر و همسر ايشان جناب آقاي ،‌صالحيان تقدير و تشكر كرد و افزود اين هنرمندان برنامه ي هنري ويژه اي براي شهرمان دارند و قرار است آموزشگاه هنري را اين عزيزان جهت آموزش شهروندان برگزار كنند.

سرپرست شهرداري شهر جديد هشتگرد از حضور مردم و تمام  همكاران در شهرداري و اعضاي شوراي اسلامي كه منجر به اجراي اين برنامه شدند تقدير و تشكر كرد.

ميبدي در صحبت هاي خويش در ادامه صحبت هاي جناب آقاي پايكاري اظهار داشتند : ما براي آباداني شهر نيازمند مشاركت شهروندانمان هستيم يك مشكل جدي در شهر داريم و آن وجود كمبود آب هست. انشاءا.. با صبر و بردباري شما دوستان و همكاري مسئولان زيربط بزودي اين مشكل را رفع خواهيم كرد كه لازمه آن كمك شما شهروندان در مصرف آب است و در آخراز مردم   در خواست حضور در جشن نيمه شعبان را در روزهاي آينده كرد.

در انتهاي برنامه به حافظان قرآن كريم مؤسسه قرآن و عترت مكتب الصادق مهستان جوايز نفيسي اهداء شد و علاوه بر آن به قيد قرعه به شهرونداني كه بليط همايش پياده روي در دست داشتند جوايز نفيسي از جمله سه دستگاه دوچرخه و ده  دست گرمكن اهداء شد.  

 

 

 Picture 025

 

 

 Picture 034

 

 

Picture 019

 

Picture 023

 

 

Picture 043

 

 

 

Picture 040

 

 

 

Picture 074

 

 

IMG_7307_609x 406

 

 

 IMG_7279_612x 408

 

 

 IMG_7333_603x 402

 

 

 Picture 072

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات کاربران

نظرات کاربران
نام:
آدرس ایمیل:
متن پیام:

پیوندها

مناسبت ها

اوقات شرعی

    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :