یکشنبه 26 دی 1400

شرح خبر

کد صفحه: 21151
دسته خبر: عمومی
تاریخ انتشار: 13 خرداد 1397 10:10
آگهی فراخوان واگذاری مجوز ایجاد مرکز معاینه فنی خودرو
1397/3/13

شرایط احداث :

1-     هریک از اشخاص حقیقی و حقوقی ( شرکتهای خصوصی و غیر وابسته به دولت ) با رعایت ضوابط و مقررات می توانند نسبت به ارائه تقاضای تأسیس و ایجاد مراکز معاینه فنی مجاز به سازمان حمل و نقل شهرداری شهرجدید هشتگرد مراجعه نمایند .

2-     شرکت کنندگان بایستی سرمایه لازم و صلاحیت توانایی احداث مرکز معاینه فنی خودرو را داشته باشند و در صورت داشتن شرایط برابر بین متقاضیان ، الویت باافراد بومی خواهد بود .

تبصره : ارائه صلاحیت بلامانع بودن از پلیس راهنمایی و رانندگی و اداره محیط زیست شهرستان الزامی می باشد . ( بعد از برگزاری فراخوان متقاضیان دارای شرایط لازم برای ارائه استعلام به پلیس راهنمایی و رانندگی و اداره محیط زیست شهرستان معرفی خواهند شد . )

3-     ملک معرفی شده بایستی شرایط لازم را بر اساس دستورالعمل اجرایی داشته باشد .

4-     مدت زمان انجام شده تعهدات جهت شخص یا شرکت تأیید شده که فراخوان ، 3 ماه یا 90 روز از تاریخ اعلام نتیجه فراخوان میباشد .

5-     پیشنهادات رسیده پس از بررسی توسط استاد معاینه فنی خودرو و با هماهنگی شهرداری بررسی و نتیجه متعاقبأ اعلام می گردد .

6-     متقاضیان مکلفند به مدت 7 روز کاری از تاریخ 19/3/97 لغایت 27/3/97 به سازمان حمل و نقل مراجعه و ضمن دریافت اسناد مربوطه (دستورالعمل اجرایی ) پیشنهادات خود را هم تحویل دبیرخانه نمایند .

 

Photo _2018-06-02_09-02-25

 

 

 

 

 

 

 

نظرات کاربران

نظرات کاربران
نام:
آدرس ایمیل:
متن پیام:

پیوندها

مناسبت اصلی

اوقات شرعی

    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :    

شهدا